Jarno en Nikki nieuwe Glow FM-DJ’s vanaf 2 september

Jarno van der Wielen en Nikki Oldekamp (foto) zijn twee nieuwe stemmen die je vanaf zaterdag 2 september hoort op Glow FM. Jarno vertelt je elke zaterdag wat de 30 dikste tracks van Eindhoven zijn in de Glow 30, Nikki is je nieuwe gezelschap op de zondagmiddag.

Verder zijn er een aantal vertrouwde DJ’s van Glow FM die een ander plekje krijgen. Bodi Greefhorst verhuist naar het weekend, terwijl je Mark Versteden vanaf 2 september weer elke werkdag gaat horen op Glow FM. De volledige programmering check je hieronder.

MAANDAG
07:00-10:00 MORNING GLOWDennis Hoogeveen
10:00-12:00 ELGER WERKTElger van der Wel
12:00-14:00 RORY JONKERGOUW
14:00-16:00 MARK VERSTEDEN
16:00-19:00 MIDDAG MARIOMario Kwaytaal
19:00-21:00 GLOW EVENINGKoen van der Vorst
21:00-23:00 PATRICK IN DE AVONDPatrick Smits

DINSDAG
07:00-10:00 MORNING GLOWDennis Hoogeveen
10:00-12:00 ELGER WERKTElger van der Wel
12:00-14:00 RORY JONKERGOUW
14:00-16:00 MARK VERSTEDEN
16:00-19:00 MIDDAG MARIOMario Kwaytaal
19:00-21:00 GLOW EVENINGThomas Diederen
21:00-23:00 3VOOR12 EINDHOVEN

WOENSDAG
07:00-10:00 MORNING GLOWDennis Hoogeveen
10:00-12:00 ELGER WERKTElger van der Wel
12:00-14:00 RORY JONKERGOUW
14:00-16:00 MARK VERSTEDEN
16:00-19:00 MIDDAG MARIOMario Kwaytaal
19:00-21:00 GLOW EVENINGJasper Stads
21:00-23:00 GLOW ALTERNATIVEFreek Verhulst, Jenny Janssens, Nicole Den Ouden

DONDERDAG
07:00-10:00 MORNING GLOWDennis Hoogeveen
10:00-12:00 ELGER WERKTElger van der Wel
12:00-14:00 RORY JONKERGOUW
14:00-16:00 MARK VERSTEDEN
16:00-19:00 MIDDAG MARIOMario Kwaytaal
19:00-21:00 GLOW EVENING – Niels van der Veen
21:00-23:00 VOOR HET TE LAAT IS (tot eind september)
23:00-24:00 GLOW DEEP

VRIJDAG
07:00-10:00 MORNING GLOWDennis Hoogeveen
10:00-12:00 ELGER WERKTElger van der Wel
12:00-14:00 RORY JONKERGOUW
14:00-16:00 MARK VERSTEDEN
16:00-19:00 MIDDAG MARIOMario Kwaytaal
19:00-21:00 WIEKENT RORYRory Jonkergouw
21:00-23:00 LUUK & REINLuuk van den Braak, Rein van Haaren
23:00-02:00 MIXED UP – Collin Beijk
02:00-03:00 THE DAMN DIRTY SHOWNils van Zandt
03:00-04:00 A TASTE OF DANCE EXTENDEDMarcel van der Steen
04:00-06:00 DEFECTED IN THE HOUSE

ZATERDAG
10:00-12:00
GLOW TALENT
12:00-14:00 HANS WAGE
14:00-16:00 GLOW 30 – Jarno van der Wielen
16:00-18:00 BODI GREEFHORST
18:00-20:00 LUUK VAN DEN BRAAK
20:00-22:00 A TASTE OF DANCEMarcel van der Steen
22:00-00:00 MIDKNIGHT MIXTAPEGijs Laureijs
00:00-01:00 THE DAMN DIRTY SHOWNils van Zandt
01:00-02:00 SPINNIN’ SESSIONS
02:00-03:00 GLOW DEEP
03:00-04:00 A TASTE OF DANCE EXTENDEDMarcel van der Steen
04:00-06:00 DEFECTED IN THE HOUSE

ZONDAG
10:00-12:00 JOP VAN DER ZEE
12:00-14:00 THOMAS DIEDEREN
14:00-16:00 NIKKI OLDEKAMP
16:00-18:00 JEFFREY DE WIT
18:00-20:00 ELWIN VAN GESTEL
20:00-22:00 GLOW URBANLisa Konings

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone