In 1979 had de glamrock band Kiss haar grootste succes met "I Was Made for Lovin' You".
Nu 43 jaar later gebruikt Oliver Heldens het succes van Kiss om er een eigentijdse dance versie van te maken.
In 1979 had de glamrock band Kiss haar grootste succes met "I Was Made for Lovin' You".
Nu 43 jaar later gebruikt Oliver Heldens het succes van Kiss om er een eigentijdse dance versie van te maken.
Mixed Up heeft een nieuwe resident DJ. Het muzikale talent Ben van Kuringen uit Waalre wordt toegevoegd aan de line-up van het danceprogramma op vrijdagavond. Dat betekent dus nog meer toffe club muziek uit de regio Eindhoven waar je trots op kan zijn en het weekend goed mee kan beginnen.
Deze week vieren we het 10-jarig bestaan van Glow FM. En dat doen we deze hele week!
Elke dag hoor je jocks terug uit de afgelopen 10 jaar.
Wie er komen? Check het snel!
Glow FM is bijna jarig en wordt 10 jaar! Dat willen we heel graag met jou als luisteraar vieren. Ons cadeau aan jou: een gratis feest op 30 april op Stratumseind bij Café Bar Monkey's!
De Nederlandse Melsen bracht zijn eerste release "Feeling" uit in 2016. Zijn belangrijkste invloeden als producer komen van Stevie Wonder en Michael Jackson, maar ook van Swedish House Mafia lid Axwell. Melsen's nieuwste track heet "Ain't Real" en is een knallende combi van een pianogestuurde beat met vrouwelijke power vocals.
Het duo Mr. Belt & Wezol viert een bijzonder jubileum vrijdagavond- en nacht. Hun honderdste Cuckoo's Nest mix wordt uitgezonden. De DJ/producers zijn al jaren aan Glow FM verbonden. Het jubileum wordt gevierd met een vier uur lange resident mix in Mixed Up.
De altijd sprankelende La Fuente uit Eindhoven levert weer een nieuwe rammer af.
Gister avond brak hij nog de tent af bij Paaspop en de komende maanden staat zijn agenda vol geboekt met optredens en komt er nieuwe muziek uit. Begin dit jaar was dat al "Passion" en nu is er "I want You".
Disclosure is sinds de zomer van 2020 helemaal terug met heel veel nieuwe muziek. De afgelopen 2 jaar brachten ze naast een nieuw album ook 2 EP's uit. Maar daar zat weinig hitmateriaal tussen. Maar voor de nieuwe track "Waterfall" gaan ze de samenwerking aan met zangeres RAYE en dat kan wel eens een gamechanger zijn.
Bij PSV kunnen mensen met een visuele beperking sinds februari ook voetballen. Met een aantal hulpmiddelen staat iedere week een team op het veld te ballen.
Lekker zonnen en spelen in het zand. En vooral: verkoeling in het water. Het was woensdag met 28 graden een zomerse dag, en dat was ook te merken bij Aquabest in Best. Badgasten genoten ervan.
De marechaussee heeft dinsdag bij Eindhoven Airport zeven personen aangehouden wegens rijden onder invloed van verdovende middelen.
De opgave voor ASML is immens: 3.500 nieuwe mensen aannemen in een jaar. En bij die sollicitatieprocedures gaat er veel mis. Sollicitanten op recensieplatform Glassdoor klagen over onbeschofte recruiters en gebrekkige communicatie. “Na een week werd het baanaanbod alsnog ingetrokken.”